Author: l***a
Date:
Review: Good quality, it’s sooo cute🩷(pls like)
Color: Universal
Size: one-size
Price: 39kr
The SHEGLAM Brow Raising Wax Stick features a double-ended eyebrow brush and brow wax in four tinted shades and a universal clear color that grooms, shapes, fills, and sets brows for natural-looking dimension.
| Color | Auburn |
| Type | Eyebrow Pencil |
| Diameter | 1.3 cm |
| Height | 14.3 cm |
| Length | 1.7 cm |
| Net Weight | 1.1 g |
| Width | 1.7 cm |
| SKU | sb2209063813549415 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 5645864 people said the quality is very good!
Author: l***a
Date:
Review: Good quality, it’s sooo cute🩷(pls like)
Color: Universal
Size: one-size
Author: g***a
Date:
Review: Its working realy good
Color: Universal
Size: one-size
Author: d***_
Date:
Review: Great quality, love it!!!
Color: Universal
Size: one-size
Author: b***i
Date:
Review: quality is good can recommend
Color: Universal
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.